Yeni Normalimiz Konseptinde Hazırlanan 3. Dijital Etkinliğimiz “Uzaktan Eğitim” 17 Eylül’de Sizlerle

Covid19 salgını etkisiyle ofislerimizin kapanması ve sosyal mesafe kuralı, çoğu işletmeyi çalışanları ile online bağlantı kurmak, işlerini yürütmek, müşterilerine servis vermek, online tahsilat yapmak için bir dizi yazılım kullanmayı zorunlu hale getirdi. Eğitim Kurumları ise bu süreçten en fazla etkilenen kurumlardan biri oldu. Bir süredir Z kuşağının eğitim ihtiyaçlarının farklılaştığının farkında olan kurumlarımız, pandemi döneminde acil olarak uzaktan eğitime geçmek durumunda kaldılar. Eğitim kurumlarımızın yanısıra sanayi ve hizmet şirketlerimiz de bilgi/kalite/iletişim kaynaklı şirket içi eğitimlerini de uzaktan vermek durumunda kaldılar.

Karantina kalktıktan sonra da artık hayatımızın bir parçası olacak uzaktan eğitim yazılımlarında yerli oyuncularımız kimler, neler sunuyorlar, hangi noktaya kadar dijitalleşebiliriz, güvenlik önlemleri nelerdir, tüm sorularınızı sorabileceğiniz birlikte öğreneceğimiz bir etkinlik planladık.

Ülkemizde üretilen yerli yazılımların kullanıcısı olabilecek firmalara etkin, kısa ve anlaşılır bir şekilde tanıtılması ve oluşan yeni talebin yabancı yazılımlara kaymasını engellemek amacıyla 17 Eylül 2020 Perşembe günü düzenlenecek “Uzaktan Eğitim – Yeni Normalimiz” konulu dijital etkinliğimizde üyemiz firmalarımıza ait Uzaktan Eğitim yazılımları tanıtılacaktır.

Tarih: 17 Eylül 2020

Saat: 12:00-14:00

Yer & Kayıt : Etkinlik online gerçekleştirilecek olup, etkinlik kaydı için etkinlik@yasad.org.tr e-mail adresine isim, unvan, firma adı, telefon ve e-mail adresi bilgilerinin iletilmesi yeterlidir. Kayıt yaptıran firmaların katılım linki bilahare iletilecektir.