Hans Peter Bech ile “International Inbound Lead Generation” Webinarı

Ünlü Araştırmacı/Yazar Hans Peter Bech ile dernek üyelerimize özel, 2 Mart 2022 tarihinde “International Inbound Lead Generation” webinarı gerçekleştirilmiştir.  

YASAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Gönül Kamalı’nın açılış konuşmasıyla başlayan webinar, Qualified ONE Yönetim Danışmanı Sn. Burak Neslitürk tarafından modere edilmiştir.  

Webinar video kaydına aşağıda yer alan linkten erişebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=RRNNyl0GGKE 

Hans Peter Bech, kitapları çoksatanlar arasında yer alan ve bilgi teknolojisi şirketlerinin nasıl küresel pazar liderleri haline getirileceği konusunda ülkemizde de çalışmalar yapmış olan önemli bir araştırmacı/yazardır. BT endüstrisinde iş geliştirme üzerine çok satan kitapları (Building Successful Partner Channels, 5,460 Miles from Silicon Valley and Going Global on a Shoestring), olan Hans Peter Bech aynı zamanda bir keynote konuşmacısı, atölye düzenleyici, hükümetler ve şirketler için bir danışmanlık yapan bir uzmandır. Kopenhag Üniversitesi'nden makroekonomi ve siyaset bilimi üzerine Yüksek Lisans derecesine sahip olan H.Peter Bech 35 yıldır teknoloji şirketlerine danışmanlık yapmaktadır.

Sabancı Üniversitesi'ndeki Açılış Konuşması için: https://youtu.be/EGIn07ylhtw

Türkiye ile ilgili etkinlik ve makaleler için:

https://tbkconsult.com/the-cultural-differences-and-how-to-maneuver/

https://tbkconsult.com/turkey-now-global-top-25/

https://tbkconsult.com/using_edtech_improve_parent_teacher_student_communication/

Video Yayınları için: https://www.youtube.com/channel/UCxi-YWWVEi2WBuQ0sWIPCVA

“Building Successful Partner Channels" Webinar by Hans Peter Bech for YASAD: https://www.youtube.com/watch?v=Oau1Po6gAy8&t=194s

Webinar’da uluslararası pazarlarda nasıl satış fırsatları yaratılacağına dair gerçekleştirilecek web seminerinde, büyük bütçeleri olmayan Türk yazılım şirketlerinin uluslararası pazarlardan nasıl müşteri adayları üretebilecekleri ve küresel büyüme için bir iletişim hattı oluşturabileceklerine yönelik bilgi paylaşımında bulunulmuştur.

Bu webinar’da Hans Peter Bech, yazılım endüstrisindeki küresel gelir yaratma konusundaki engin deneyimini paylaşıyor olacak. Webinar’da Hans Peter Bech’in son kitabı olan Going Global on a Shoesstring'de açıklanan yöntemler paylaşılarak, katılımcıya diğer ülkelerdeki müşterilerin dikkatini çekecek faaliyetleri tasarlama ve uygulamaya yönelik pratik bilgiler vermiştir.  Hans Peter, alanınızda bir düşünce lideri olmak için 10 adımlı son derece hızlı süreci ve bunu dünyanın her yerinden web sitenize kaliteli bir trafik çekmek için nasıl kullanabileceğini anlatmıştır.