CLOUDTEAMS Web sitesine üye olun, gelişmeleri yakından takip etmeye başlayın.

Mobil uygulamalar hepimizin günlük yaşamında neredeyse otomatik olarak başvurduğu birer araç haline geldi. Farklı motivasyonlarla onlarca mobil uygulamayla tanışıyoruz. Bir o kadar uygulamadan da hızla vazgeçiyoruz. O zaman bu uygulamaların ardındaki mühendislik ve emek de boşa gitmiş mi oluyor. Bu verimli bir durum mu? Hem kullanıcı hem de yazılım geliştirici açısından cevap çok açık, 'HAYIR'. 


CLOUDTEAMS tam da bu gerçekle şekillenen, yazılımcı ile son kullanıcının işbirliğini önceleyen bir sistem. Şeffaf ve gizliliğe saygı temelli bu sistemin amacı potansiyel kullanıcıların yazılım geliştirme sürecine hızlı ve sistematik katkısını sağlamak. Böylece kullanım senaryolarının yazılım sürecinde sisteme entegre edilmesi sayesinde daha hızlı ve başarılı yazılımlar geliştirilebiliyor. 


Anonim bir kullanıcı ve/ya bir yazılımcı olarak hem yazılım geliştirmedeki inovasyon sürecine katkı sağlayıp hem de katılımınız ölçüsünde ödüllendirilmek üzere CLOUDTEAMS ekibine dahil olmak için http://www.cloudteams.eu adresinden detaylı bilgiye erişebilirsiniz. 


Software applications have become an indispensible part of our life for long. We take them for granted to pursue our daily life; we pick tens of them and then easily quit that many... Does that mean that the engineering and the afford behind them complete their life cycle too? Apparently not. 


CloudTeams was formulated to address just that; it offers useful tools to collaborate with potential customers to get their feedback and stream it to the work cycle. It enables the integration of usage scenarios into the development process thus helps the creation of fast and successful softwares. 


If you think software applications should be meaningful and enjoyable, CloudTeams will offer you a way to actively collaborate with creators to shape up any kind of software application. If you are a software design and developer team or an end customer you can join CloudTeams' rewarding system by checking http://www.cloudteams.eu