Our Chairman of the Board of Directors Mr. Gönül Kamalı Evaluated the Future of the Software Industry in the "Ecosystem Talks"

Sistem Global Ekosistem Konuşmaları kapsamında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Gönül Kamalı serinin altıncı konuşmasına katılarak Sistem Global Danışmanlık Partneri Sn. Sertel Şıracı ile son yıllarda dikkatleri üzerine çeken yazılım ekosisteminin daha iyi noktaya gelebilmesi için yapılması gerekenleri, ticarileşmenin önündeki engelleri ve çözümlerini, yazılım ekosisteminin daha iyi noktaya gelmesi için yapılması gerekenleri ve yazılım ekosistemi trendlerini tartıştı.

Sn. Kamalı, özellikle yapay zeka, robotik süreçler, big datanın korunması, verilen devlet desteklerinin revizyonunun önemi, küçük firmaların nasıl büyüyebileceği ve hatta orta ölçekli firmaların büyüme ve markalaşma yolunda takip etmesi gereken yollar gibi birçok kritik konuda önerilerde ve tespitlerde bulunarak teknoloji ve yazılım alanında çalışan start-up’lar ile Ar-Ge, üretim ve yazılım faaliyetleri yürüten tüm firmalara pandemi süreci ve sonrasında ışık tuttu.

İlgili yayına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=vJkIU7-j1QU