Yönetim Kurulu Başkanı

Gönül Kamalı (ThinkBig)

Gönül Kamalı, 1983'te Menesha High School, Wisconsin, US'den mezun oldu. 1985'te University of Wisconsin, Oshkosh, US'de Computer Science Bölümü'nde eğitim gördü. 1988'de İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği'nden mezun oldu.

Gönül Kamalı, 1988 yılından beri telekomünikasyon ve internet altyapılarındaki teknolojik devrimlerin ve Digital Dönüşümün Türkiye'de gerçekleştirilmesi için öncü rolünü üstlenmiştir. Telekomünikasyon ve Mobil sistemlerin Siber Güvenliğini sağlayacak yerli teknolojilerin geliştirilmesi için Türkiye'deki en büyük Ar-Ge labratuvarının kurucusu olmakla beraber Google Web RTC üzerine dünyadaki ilk Siber Güvenlik protokolünün oluşturulmasına öncülük etmiştir.

Hedeflerini her zaman global seviyede tutmuş, Kanada, Amerika, İngiltere üçlemesinde kalite standardı ne ise Türkiye'yi de aynı kalite standartlarına getirmek için çalışmıştır.

Hobileri sosyal dayanışma üzerine kurulu olan Kamalı, yardım kurumlarında gönüllü olarak bulunmak, bu şekilde toplumsal katkı ile faydalı olabilmek en çok önemsediği konulardır. En büyük dayanağı kendini bir vatandaş olarak katkı sağlayabilen birisi olarak görmek, çözüm oluşturmaya destek olmaktır. Sanatsal boyutta dekorasyona ilgisi vardır. Spor yapmak, el sanatları ve tiyatro şimdilerde pek kolay zaman ayıramadığı diğer ilgi alanları arasındadır.

26 yıl NETAŞ'ta İcra Kurulu Üyesi ve çeşitli yönetim pozisyonları ile YASAD'da uzun yıllar başkan yardımcısı olan Kamalı, 2017'de Hayat Bilişim Holding'de İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Kamalı, 2018'de Doruk Otomasyon Genel Müdürlüğü ve 2019'dan itibaren MODEL İcra Kurulu Başkanlığı ve kurucu ortağı olduğu ThinkBig Digital Solutions şirketinde CEO görevini yürütmektedir.

Başkan Yardımcısı

Alim Küçükpehlivan (Başarsoft)

Ali Durmuş (Etiya)

Sayman

Atila Zeybek (Model)

Asil Üye

Rıza Durucasugil (Netaş)

Levent Neşet Tanrıdağ (Aydın Yazılım)

İlhan Bağören (Telenity)

Özgür Karayalçın (VLMedia)

Fatih Acer (Acerpro)

Yedek Üye

İsmail Sorhun (Sorbil Bilgisayar)

Yönetim Kurulu Yedek Üye

Dursun Tosunoğlu (FSSoftware)

Yedek Üye

Sinem Altuncu (Cardtek)

Yönetim Kurulu Yedek Üye

Sevilay Özdemir-Güven (IT&L Danışmanlık)1991 yılında İTÜ Kontrol Bilgisayar Yüksek Lisans programından mezun olan Sevilay Güven 1992 yılında da Paris Üniversitesi 5 René Descartes  Endüstriyel Sistemlerde Bilişim Metodları konulu doktora yeterlik diploması almıştır. Meslek hayatına 1988 yılında Empa Elektronik’de başlayan Güven SB Danışmanlık Paris, Oyak Renault Oto Fab İstanbul ve Dynargie Yönetim Geliştirme firmalarından sonra 2005-2016 yılları arasında Schenker Arkas Lojistik firmasının Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü görevini üstlenmiş, pek çok uluslar arası lojistik projesini gerçekleştirmiştir. Uluslararası lojistik projelerini gerçeklereştirdiği firmalar arasında Apple, P&G, Limited Brands, Brightstar, Siemens, Viessmann gibi dünya markaları bulunmaktadır. Profesyonel çalışmalarının yanında Lojistik Derneği, Türkiye Bilişim Derneği, Türk Fransız Mühendisler Derneği, Yazılım Sanayicileri Derneği gibi organizasyonlarda da aktif görevler almıştır. 25 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip olan Güven İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
Yedek Üye

Ertan Barut (Globalnet)

Gökhan Girgin(Select)

Levent Sılay (Login)

Haluk Gökmen (Ege Sistem)

Rudi Dökmecioğlu (Tmob)

Denetleme Kurulu Asil Üyeler

Ayhan Demir (Liberta Yazılım)

Ali Toksoy (Ekinoks Yazılım)

Kemal Sidar (Etkin Proje)

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler

Tanay Ceylan (TSC Otomasyon)

Ercan Ergin (Pusula Zaman)